|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
m a x
2003-10-31 17:28:56
|
10
|
| Yuma! Én ugyan nyitott szemmel vezetek, mert nem szeretnék semmit elgázolni, de hogy lehet röptében kiszúrni egy sünit?:-)) |
|
Előzmény:
 |
yuma
2003-10-30 22:24:55
|
8
|
| Tavaly október végén egy 6 sávos bp-i út,elválasztó zöld mezsgyéjéből mentettünk ki 1 kölyöksünt.Akkora volt,mint 1 kisebb zsömle.Bolhája meg valami töménytelen."Frontlájnozás"után beköltözött az éléskamránkba(magyarul : spejz) 1 beforgácsozott tejesládába.A forgácsból ragyogó barlangot épített.Enyhébb napokon őrült kaparászással adta tudtunkra,hogy éhes,menüje:nyers hús,Whiskas kölyökkonzerv.kicsit megáztatott kölyökkutya táp volt.Mikor jöttek a kemény mínuszok visszavonult,hetekig csönd.Tavasszal aztán április táján,a "táphordó" ember elvitte tanyájára és ott útjára bocsátotta.Kacérkodtam a gondolatal,hogy megtartom Ernőt,mert tüneményes figura volt,de rájöttem,hogy önzőség lenne.Remélem vígan él valahol.Hát ennyi az én átteleltetős sün-sztorim... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|