|
|
|
|
 |
Classic Girl
2003-10-31 13:17:58
|
139
|
elozenekarkent? vagy egyedul? itt az usaban minden koncertjuk 3 oras volt. hihetetlen elmeny. :)
voltam egy akkusztikus koncerten csak a brent meg a courtney volt ott, 20 perc volt, 7 orat utaztam erte, de megerte, mivel az osszes taggal tudtunk szemelyesen beszelni, meg fenykepezkedni. :) (mar irtam).
|
|
A hozzászólás:
 |
SPACEBOY
2003-10-30 22:55:10
|
138
|
Meg tegnap Bécs...
40 perc volt,ugyanaz a műsor,mint Milánóban. |
|
Előzmény:
 |
Classic Girl
2003-10-30 22:06:24
|
137
|
jaj. bocs. milano.
ott is 3 oras volt? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|