Keresés

Részletes keresés

Classic Girl Creative Commons License 2003-10-31 13:17:58 139
elozenekarkent? vagy egyedul? itt az usaban minden koncertjuk 3 oras volt. hihetetlen elmeny. :)

voltam egy akkusztikus koncerten csak a brent meg a courtney volt ott, 20 perc volt, 7 orat utaztam erte, de megerte, mivel az osszes taggal tudtunk szemelyesen beszelni, meg fenykepezkedni. :) (mar irtam).

A hozzászólás:
SPACEBOY Creative Commons License 2003-10-30 22:55:10 138
Meg tegnap Bécs...
40 perc volt,ugyanaz a műsor,mint Milánóban.
Előzmény:
Classic Girl Creative Commons License 2003-10-30 22:06:24 137
jaj. bocs. milano.
ott is 3 oras volt?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!