Keresés

Részletes keresés

SPACEBOY Creative Commons License 2003-10-30 22:55:10 138
Meg tegnap Bécs...
40 perc volt,ugyanaz a műsor,mint Milánóban.
A hozzászólás:
Classic Girl Creative Commons License 2003-10-30 22:06:24 137
jaj. bocs. milano.
ott is 3 oras volt?
Előzmény:
SPACEBOY Creative Commons License 2003-10-28 16:20:22 134
Komondottan pozitívan csalódtam a koncertjükben,lehet,hogy holnap bécsben még jobb lesz:-))

Nem tudod,honnan lehet az új lemezt leszedni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!