Keresés

Részletes keresés

mos-oi Creative Commons License 2003-11-05 21:02:29 55
Állatbarát, bocs. Megszűnt az itt beírt email címem, azért nem válaszoltam.
Glenbenton Creative Commons License 2003-11-05 09:19:32 54
Szia!

Én ott dolgozom a veszprémi menhelyen.
A kis puli már nincs bent.

A hozzászólás:
Állatbarát Creative Commons License 2003-10-30 08:15:46 51
Magánban még aznap írtam mos-oinak emilt, hogy melyik menhelyen talál pulit. Éppen megfelelő lett volna, mert 3 éves fekete fajtatiszta kan volt. Válasz nem érkezett azóta sem, fogalmam sincs a fejleményekről.
Előzmény:
Anna ) Creative Commons License 2003-10-29 22:12:13 50
Szia mos-oi!Nem tudom már láttad-e,de a veszprémi állatvádők honlapján van egy fekete talán kan puli kutyus!S.O.S. örökbefogadásra vár!
Az allatvedok.mindworks.hu/sos.php honlapon van fotó is!
Bocsi,ha már vki beírta,csak nem vettem észre!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!