Keresés

Részletes keresés

Állatbarát Creative Commons License 2003-10-30 08:15:46 51
Magánban még aznap írtam mos-oinak emilt, hogy melyik menhelyen talál pulit. Éppen megfelelő lett volna, mert 3 éves fekete fajtatiszta kan volt. Válasz nem érkezett azóta sem, fogalmam sincs a fejleményekről.
A hozzászólás:
Anna ) Creative Commons License 2003-10-29 22:12:13 50
Szia mos-oi!Nem tudom már láttad-e,de a veszprémi állatvádők honlapján van egy fekete talán kan puli kutyus!S.O.S. örökbefogadásra vár!
Az allatvedok.mindworks.hu/sos.php honlapon van fotó is!
Bocsi,ha már vki beírta,csak nem vettem észre!
Előzmény:
mos-oi Creative Commons License 2003-10-18 18:01:13 36
Sziasztok! Nincs az Illatoson puli? Ezt a hirdetést találtam:
Keresek fiú pulit maximum öt éves korig, lehetőleg fajtatiszta legyen, de nem kell törzskönyv, gyerekek és állatok mellé ajándékba. Pest megye előnyben.06-30-910-59-65

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!