|
|
|
|
 |
Állatbarát
2003-10-30 08:15:46
|
51
|
| Magánban még aznap írtam mos-oinak emilt, hogy melyik menhelyen talál pulit. Éppen megfelelő lett volna, mert 3 éves fekete fajtatiszta kan volt. Válasz nem érkezett azóta sem, fogalmam sincs a fejleményekről. |
|
A hozzászólás:
 |
Anna )
2003-10-29 22:12:13
|
50
|
Szia mos-oi!Nem tudom már láttad-e,de a veszprémi állatvádők honlapján van egy fekete talán kan puli kutyus!S.O.S. örökbefogadásra vár!
Az allatvedok.mindworks.hu/sos.php honlapon van fotó is!
Bocsi,ha már vki beírta,csak nem vettem észre! |
|
Előzmény:
 |
mos-oi
2003-10-18 18:01:13
|
36
|
Sziasztok! Nincs az Illatoson puli? Ezt a hirdetést találtam:
Keresek fiú pulit maximum öt éves korig, lehetőleg fajtatiszta legyen, de nem kell törzskönyv, gyerekek és állatok mellé ajándékba. Pest megye előnyben.06-30-910-59-65 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|