Keresés

Részletes keresés

Ilycsin Creative Commons License 2003-10-29 20:48:50 1
Tobbet adj husbol es kemyenytojasbol, de a nyers tojast is szivesen lefetyelik.
Ha a sunik elegge nagyok mar, akkor teleljenek kedvukre, de ha meg fiatalok (sunoknel ez elofordul) akkor nem biztos hogy a teli fagyokat tulelik, szal futott hely kell nekik, ahogyan azt mar elottem megirtak....
A konzerv macskatap is jo nekik, a kutyatap mar kevesse, de azt is megeszik....
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003-10-29 18:54:56 0
Keress egy olyan helyiséget, ami télen fagymentes. Vegyél az állatboltban alomfüvet, (ez gyakorlatilag egy zacskó szalma...) csinálj neki egy sarkot amit ezzel beborítasz. Naponta adjál neki egy kis tálkában mindenfélét, gyakorlatilag zöldséget, gyümölcsöt, sajtot, húst keménytojást, ugyanúgy eszik, mint az ember. De ne túl sokat, mert a sün olyan, hogy annyit eszik amennyi előtte van, aztán szétpukkad (nem vicc!). Lehetőleg ne a lakásban tartsad, mert éjszaka meg fogsz bolondulni, egész éjszaka trappol, a sün éjszakai állat. Időpnként takaríts ki, mert ürít is rendesen..

Garázs, pince, tároló, ilyesmi kiválóan megfelel a célnak. Ha nem érte el a 80 dekás súlyt, úgyis elpusztul a télen... tavasszal engedd el valami jó elhagyott területen.

A hozzászólás:
m a x Creative Commons License 2003-10-29 17:10:03 -
Sziasztok!

Adva van pár fiatal, gyengécske süni, akiknek segíteni kéne áttelelni... Hogyan?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!