Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
nikone Creative Commons License 2003-10-29 11:22:05 161
Tapika!
Rendben. Én is jobban tenném, ha fotóznék és nem az elméleteket gyártanám... pedig lenne mivel.
üdv: nikone
Előzmény:
tapika Creative Commons License 2003-10-27 19:38:40 160
Nikone !
Köszi a véleményt, még nem késtél el vele. Tényleg csak gondolkozom a dolgon, tehát valszeg' 1-2 évig még a jó kis M42-es Panagorral fogok makrózni, de ha egyszer anyagilag is "nagyfiú" leszek, akkor tudom, mire verjem el a felesleges 300 rongyomat. Az a helyzet, hogy a nagyobb tárgytávolság és a szép háttér miatt szeretnék egy ilyen optikát. Üdv: Tapika

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!