Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
m a x Creative Commons License 2003-10-28 20:56:27 67
:-DDD Velem nem tolnak ki. Én az egyik ottani tanárnak üzentem, hogy olvassa el ezt a topicot. Ha utána még van kedve, akkor olvasgathatja a suli lapját is:-))
Előzmény:
nextdoor Creative Commons License 2003-10-28 20:12:28 66
Elküldte mindenkinek, aki reklamált, én is ugyanezt kaptam
Ezeknek tök mindegy, hogy ki, mit ír: a kis hülye írogatók pedig el vannak telve biztos maguktól, hogy mekkora mayerek...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!