|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Kata-flan
2003-10-28 17:43:59
|
65
|
| Azért legalább a helyesírást megnézhetnék, ha már világgá kürtölik a hülyeségüket. |
|
Előzmény:
 |
riki86
2003-10-28 12:40:39
|
60
|
Levelemre ezt a választ kaptam a webmestertől:
"A weblapkészítési feladat során bárki szabadon választott témát dolgozhatott
fel. A tartalmi részeket, (lévén mérnök vagyok és nem kutyaszakértő) nem
állt módómban elleőrizni. Ha valaki szaktárgyi témában készített anyagot,
azt közölni szoktam a szakos tanárral, de mivel Erika "kutyás" anyaga
esetében egyik szakos tanártól sem kaptam minősítést, igy az anyag
változatlan formában megmaradt. A tartalmáért a szerző felel, amennyiben
bárkire nézve sértő dolgokat tesz közzé a hibát neki kell javítania. A
szaktanárok javaslatára esetleg eltávolíthatom."
Magyarul: Sz@rnak bele, hogy mivel traktálják egymást! :-(
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|