Keresés

Részletes keresés

Sacyka Creative Commons License 2003-10-28 19:42:27 32
Akkor tényleg majdnem szomszédok leszünk! :D
Mi a 26-ost foglaltuk el. Kilépsz az ajtótokon és ott vagyunk szemben. :)
A hozzászólás:
gaabor Creative Commons License 2003-10-27 19:06:17 29
P.S. az el?z?höz:
Egyébként a 27-est néztük ki a sarokban, az akkor még meglév?kb?l.
És te, illetve ti?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!