Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-10-27 01:52:36 3
nem, mégis inkább kimegyek pisilni.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-10-27 01:43:40 2
És ez elég volt ahhoz, hogy topikot nyiss?

Nekem például kicsit kell pisilnem most. Én is nyissak?:D

Előzmény:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2003-10-27 01:30:09 1
Már szól. De amikor írtam, akkor elnémúlt pár percre.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!