Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Kata-flan Creative Commons License 2003-10-26 20:05:48 58
Ismerem a dolgot. Volt több, mint 15 évig egy közel 40 kg-os kutyám, szétcsóválta a fél lakást örömében.:-)
Előzmény:
m a x Creative Commons License 2003-10-26 18:10:03 55
Na akkor képzeld el a kenyértáncot 40 kilós kutyával:-))
Az első kiképzés az volt, hogy szépen ülve kérjen bármit, mert különben kő-kővön nem maradt körülötte:-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!