Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
csin Creative Commons License 2003-10-26 19:55:50 56
Éééééédes! :o))))
Előzmény:
Kata-flan Creative Commons License 2003-10-26 17:11:11 54
Elképzeltem, vizuális tipus vagyok.:-)))
Nálunk ez úgy múködik, hogy elindulok a konyhába, a kutya pedig táncolva, körbe-körbe forogva előttem halad, időnként macskaszerű nyávogásokat is hallat. Szent hely a konyha, el kell járnia a ritustáncot, ha oda betérünk.:-)))

Annyit azért a mopszról elmesélek, hogy egy kis bohóc, rengeteget vigyorgunk rajta.
Délelőtt írta az egyik topictárs egy új kutyásnak, hogy jókat fog röhögni, amikor a 10 cm-es (két tenyérnyi) kutya ellopja a 44-es papucsot és azzal rohangál.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!