Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
csin Creative Commons License 2003-10-26 16:53:59 52
Vicces lehet! :o)))
Előzmény:
Kata-flan Creative Commons License 2003-10-26 09:48:35 45
Nálunk nem kenyértánc, hanem ostoba, lomha mopsztánc van. Mire a kiscsaj kimondanát az 1-et, addigra ez a tohonya állat 6-ot fordulna. DDDD
Megjegyzem a csontot és minden más kutyakaját többre értékeli a szárított kenyérnél.:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!