Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Kata-flan Creative Commons License 2003-10-26 12:39:51 51
Sámuel nem ismeri a kenyeret és nem találkozik vele (nincs orrközelben). Ez tényleg azért van, hogy meg ne hízzon, már egyszer így is kellett fogyókúráztatni.
Előzmény:
m a x Creative Commons License 2003-10-26 10:08:52 49
Ez nem szoktatás kérdése:-)) Egyedül találta ki. Egyszer arra mentem ki a konyhába, hogy térdig járok a kenyérmorzsába és van egy lapító, de szemmel láthatóan elégedett kutyám. Hamar megfejtettem, hogy lelopta a radiátorról a száradó kenyérsarkat:-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!