Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Kata-flan Creative Commons License 2003-10-26 10:00:00 47
Én is reménykedem a kezdeményezés sikertelenségében, viszont azt látom, hogy a jelenlegi szemlélet szerint fontosabb az elit, mint a normális ember.:-(((
Előzmény:
m a x Creative Commons License 2003-10-26 09:48:16 44
Remélem nem:-)) Ez csak az "elit" gimnázium termése. Ha minden jól megy, akkor vagyunk páran normálisak a kerületben:-)) Bizom benne, hogy az én hajdani gimimben ragaszkodnak a hagyományokhoz, és embert nevelnek, nem elitet:-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!