Keresés

Részletes keresés

riki86 Creative Commons License 2003-10-26 09:15:20 40
Aki ezt írta (lakok, van egy pókom meg egy kutya), az nem a K. Erika, hanem egy másik oldalgyáros. Csak ki lett emelve, hogy ő is egy leendő vezető vagy értelmiségi jelölt!
A hozzászólás:
Kata-flan Creative Commons License 2003-10-26 09:09:21 39
Ezek leragadtak az ikes igénél, az iktelent + a ragozást nem találták meg a tankönyvben. DDDDDDDDD
A tankönyvgyártás is meg lehet szüntetni, felesleges, amúgy is marha drága.

Az is lehet, hogy nem a magyar tanár a hunyó, hanem a kölök ("K. Erika vagyok, 17 éves és a XVIII. kerületben lakok") legalább annyira makacs, mint egy mopsz és lepereg róla a nála - szerinte - nem okosabb tanítása.DDDDDDDDD

Előzmény:
riki86 Creative Commons License 2003-10-26 06:24:47 37
Na de a folytatása sem rossz...

Hobby: "nincs különösebb hobbym"

"kertes házban lakok. Van egy pókom meg egy kutya"

És ki tanítja ezeknek a magyar nyelvet?!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!