|
|
|
|
 |
riki86
2003-10-26 09:15:20
|
40
|
| Aki ezt írta (lakok, van egy pókom meg egy kutya), az nem a K. Erika, hanem egy másik oldalgyáros. Csak ki lett emelve, hogy ő is egy leendő vezető vagy értelmiségi jelölt! |
|
A hozzászólás:
 |
Kata-flan
2003-10-26 09:09:21
|
39
|
Ezek leragadtak az ikes igénél, az iktelent + a ragozást nem találták meg a tankönyvben. DDDDDDDDD
A tankönyvgyártás is meg lehet szüntetni, felesleges, amúgy is marha drága.
Az is lehet, hogy nem a magyar tanár a hunyó, hanem a kölök ("K. Erika vagyok, 17 éves és a XVIII. kerületben lakok") legalább annyira makacs, mint egy mopsz és lepereg róla a nála - szerinte - nem okosabb tanítása.DDDDDDDDD |
|
Előzmény:
 |
riki86
2003-10-26 06:24:47
|
37
|
Na de a folytatása sem rossz...
Hobby: "nincs különösebb hobbym"
"kertes házban lakok. Van egy pókom meg egy kutya"
És ki tanítja ezeknek a magyar nyelvet?! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|