Keresés

Részletes keresés

Kata-flan Creative Commons License 2003-10-26 09:16:38 41
Mit 2 kant? Az összeset szétveri K. Erika gimnazista pókja, sőt a szaporításba is besegít. DDD
Ha a XVIII. kerületben lakik az elég tágas, ott éldegélhet csak úgy valamerre.:-))))
A hozzászólás:
nextdoor Creative Commons License 2003-10-26 09:01:31 38
"Hobby: "nincs különösebb hobbym"
Neki csak olyan átlagos hobbija van: baromságokat ír megállás nélkül.
"kertes házban lakok. Van egy pókom meg egy kutya"
A lakok, azé' nem lenne jó úgy hogy lakom, mert a lakom azt túl konkrét, ő meg csak úgy éldegél általában, lakik vhol, mindegy is hogy hol, mert úgysem lát az orrán túl. Ja, a pók az meg tényleg az övé, szőtt neki jó sűrű hálót az agyára,-ba, a kutya meg csak úgy van, sőt már menekülőre is fogta, elmegy tehát két km-es körzetbe és kettő kant segít szét verni (sic!) a többi kutya által

Előzmény:
riki86 Creative Commons License 2003-10-26 06:24:47 37
Na de a folytatása sem rossz...

Hobby: "nincs különösebb hobbym"

"kertes házban lakok. Van egy pókom meg egy kutya"

És ki tanítja ezeknek a magyar nyelvet?!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!