|
|
|
|
 |
Kata-flan
2003-10-26 09:16:38
|
41
|
Mit 2 kant? Az összeset szétveri K. Erika gimnazista pókja, sőt a szaporításba is besegít. DDD
Ha a XVIII. kerületben lakik az elég tágas, ott éldegélhet csak úgy valamerre.:-)))) |
|
A hozzászólás:
 |
nextdoor
2003-10-26 09:01:31
|
38
|
"Hobby: "nincs különösebb hobbym"
Neki csak olyan átlagos hobbija van: baromságokat ír megállás nélkül.
"kertes házban lakok. Van egy pókom meg egy kutya"
A lakok, azé' nem lenne jó úgy hogy lakom, mert a lakom azt túl konkrét, ő meg csak úgy éldegél általában, lakik vhol, mindegy is hogy hol, mert úgysem lát az orrán túl. Ja, a pók az meg tényleg az övé, szőtt neki jó sűrű hálót az agyára,-ba, a kutya meg csak úgy van, sőt már menekülőre is fogta, elmegy tehát két km-es körzetbe és kettő kant segít szét verni (sic!) a többi kutya által
|
|
Előzmény:
 |
riki86
2003-10-26 06:24:47
|
37
|
Na de a folytatása sem rossz...
Hobby: "nincs különösebb hobbym"
"kertes házban lakok. Van egy pókom meg egy kutya"
És ki tanítja ezeknek a magyar nyelvet?! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|