Keresés

Részletes keresés

riki86 Creative Commons License 2003-10-26 06:24:47 37
Na de a folytatása sem rossz...

Hobby: "nincs különösebb hobbym"

"kertes házban lakok. Van egy pókom meg egy kutya"

És ki tanítja ezeknek a magyar nyelvet?!

A hozzászólás:
Z1z0u Creative Commons License 2003-10-26 00:55:06 35
Hát ezt már én sem hagyhatom szó nélkül, Forza Carlino:-)))
Az irományhoz inkább nem fűzök kommentárt, megtettétek előttem, de egy kicsit borzolgattam a diákok honlapjait (meg az idegeimet:-), és pl találtam ezt itt. Tehát a készítője 17 éves és a következőt állítja magáról: "A 18.kerületben lakok".
Ezúton gratulálnék a Környéken Élen Járó Gimnáziumnak, bár gyanítom, hogy ha azt az 1 bizonyos, magyát magyartanárnak nevező egyént eltávolítanák az iskolából (és akár eltörölnék a magyarórákat is:), már hatalmas előrelépés lenne mindenkinek...:-)

Zizou

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!