|
|
|
|
 |
Kata-flan
2003-10-25 23:01:23
|
34
|
Ennyi hülyeséget - ha téged is felháborít ez az iromány - nem tudsz a gyerekednek megtanítani (hála az égnek)!:-)
Valószínű, hogy a kölök otthonról hozta ezt a hatalmas tudományát és főleg a tolerancia iránti olthatatlan vágyát. Gyerekkoromban, ami nem mostanában volt, a napközis tanaram kb. naponta elmondta, hogy "amilyen a szülő olyan a gyerek", majd nemes egyszerűséggel hozzá tette, hogy "az istenit a qrva anyádnak". (Bocsi, de idéztem.) Bár kissé faragatlan volt a stílusa, azért nagy igazságot mondott.
Ha felnőtt látta a gyerek förmedvényét, az meg a felnőttet minősíti. Ez esetben szponzorálom, ha a felnőtt megveszi magának az ásd el magad felszerelést. |
|
A hozzászólás:
 |
Ilusta
2003-10-25 22:33:22
|
33
|
Az uszkár mióta juhászkutya? Pláne pásztorkutya?
Ez a két fogalom nem egyforma!
Én úgy tudtam vizi vadászatra használták, azért is pomponosan nyírták és hagyták meg a szőrt az izületeknél, meg a mellkasán, hogy az ne fázzon, ne sérüljön...Áramvonalasabb legyen a vízben...
Azért ekkora hülyeségeket jóváhagyni, leírni egy internetre!!
Fordítják a franciák és szörnyűlködnek!!
Hát még én...a többin!!
Jézus!!! Ezt tanítják az iskolákban???
Azt hiszem nem engedem a gyerekemet majd iskolába..hülyeséget én is tudok otthon tanítani neki...:(((((
|
|
Előzmény:
 |
Greylupus
2003-10-25 21:29:20
|
30
|
Sziasztok:)
Én is beleolvastam és elborzadtam.. az oké, hogy tegyük fel uszkárfan a hölgy, de hogy ezt írja az uszkárról:
"A kistermetű juhászkutyák között talán legnevezetesebb az uszkár mely külseje nagyon megnyerő. Mind feje mind teste nagyon arányos képességei pedig kiválóak. Nagyon szófogadó még gondolatait is megpróbálja kilesni és teljesíteni azokat. Nagyon szívesen használják cirkuszokban is és mára már szinte teljesen elfeledik azt hogy pásztorkutya, hisz már a köznapi életben sem mint pásztorkutya jelentkezik, hanem mint házikutya. Szőrzete gyapjas bozontos, sőt szinte tincses. Füle hosszú széles és lelógó. Színe vagy tiszta fehér vagy tiszta fekete."
Az uszkár nem véletlenségből vadászkutya volt anno? És a többi színnel mi van? Azt hol hagyta?
Aztán:
"Többek közt ilyen kutyafaj a vizsla (6. ábra), a kopó, a véreb (16. ábra), a rókakutya (17. ábra), a tacskó (7. ábra), a szelindek (2. ábra), a buldog (18. ábra). Fontosabb kutyafaj még a bernáthegyi (19. ábra) és az újfunlandi (11. ábra), mely mindkettő a hegyekben él ezért vastag bundája van."
A rókakutya és a szelindek milyen fajta?:)))) És milyen faj(!!!!) a bernáthegyi és a hegyekben élő újfunlandi?:))
És ez csak egy momentum, amit kiemeltem.. Szörnyű.. senki nem olvasta el, mielőtt ez kikerült?:(((
Üdv.
Kriszti |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|