|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
m a x
2003-10-25 21:43:06
|
31
|
| Tulajdonképpen ha félreteszem az ügyben a sirhatnékom, akkor mulattat:-)) |
|
Előzmény:
 |
Greylupus
2003-10-25 21:29:20
|
30
|
Sziasztok:)
Én is beleolvastam és elborzadtam.. az oké, hogy tegyük fel uszkárfan a hölgy, de hogy ezt írja az uszkárról:
"A kistermetű juhászkutyák között talán legnevezetesebb az uszkár mely külseje nagyon megnyerő. Mind feje mind teste nagyon arányos képességei pedig kiválóak. Nagyon szófogadó még gondolatait is megpróbálja kilesni és teljesíteni azokat. Nagyon szívesen használják cirkuszokban is és mára már szinte teljesen elfeledik azt hogy pásztorkutya, hisz már a köznapi életben sem mint pásztorkutya jelentkezik, hanem mint házikutya. Szőrzete gyapjas bozontos, sőt szinte tincses. Füle hosszú széles és lelógó. Színe vagy tiszta fehér vagy tiszta fekete."
Az uszkár nem véletlenségből vadászkutya volt anno? És a többi színnel mi van? Azt hol hagyta?
Aztán:
"Többek közt ilyen kutyafaj a vizsla (6. ábra), a kopó, a véreb (16. ábra), a rókakutya (17. ábra), a tacskó (7. ábra), a szelindek (2. ábra), a buldog (18. ábra). Fontosabb kutyafaj még a bernáthegyi (19. ábra) és az újfunlandi (11. ábra), mely mindkettő a hegyekben él ezért vastag bundája van."
A rókakutya és a szelindek milyen fajta?:)))) És milyen faj(!!!!) a bernáthegyi és a hegyekben élő újfunlandi?:))
És ez csak egy momentum, amit kiemeltem.. Szörnyű.. senki nem olvasta el, mielőtt ez kikerült?:(((
Üdv.
Kriszti |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|