Keresés

Részletes keresés

nextdoor Creative Commons License 2003-10-25 15:53:58 25
Na azé vigyázzá má, maj hogy hol idézed, nehogy oszt plágium vagy mi legyen, sesem lehet tnni, még az lehet ám, ogy ez egy doktori disszertáció...
(sajnáljatok, ilyet olvasunk én és az ostoba három collie-m, ugyanis könyvszerkesztő-korrektor-tipográfus lennék, és hát neves szerzők neves műveiben sem kevés ekkora hülyeség van, de azért egy pacsi a lányzónak, le tudta körözni őket:)))))
A hozzászólás:
riki86 Creative Commons License 2003-10-25 15:36:57 24
Egyébként nekem annyira megtetszett ez az írás, hogy elmentettem magamnak, hátha hamarosan leveszik az oldalról, mert valakinek eszébe jut átolvasni.
Én írtam a webmesternek, hogy nemáááá!

Mellesleg a nyelvtan sem az erőssége a kicsi lánynak. :-(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!