|
|
|
|
 |
riki86
2003-10-25 15:34:03
|
23
|
Ja! De ez nagyon kivan a mopszokra:
"a mopsz ostoba, lomha, egykedvű"
"A spicce (13. ábra) és a kuvasz nagyon értelmesek és kitűnő házőrzők. A szelindek kevésbé értelmes, de kitűnő házőrzők és nagyon hűségesek. Az embert vakon követi nem törődik saját életével sem, mindent megtesz az embernek. A legértelmetlenebb mindközül a mopsz."
Aztán a fenti idézetből nem értek valamit az a pirossal kiemelt szó az mi?
Tudom én hülye vagyok, mert nem vagyok képes ilyen tanulmányt írni a kutyákról, de akkor sem értem... :-((( |
|
A hozzászólás:
 |
Babyboo
2003-10-25 15:15:56
|
22
|
:)))
Jujj az nagyon tetszik, hogy a mopsz lomha :)) Riki? Lomha, mi? Alig tudja mozgatni azt a hatalmas löttyedt testét :) |
|
Előzmény:
 |
nextdoor
2003-10-25 15:06:02
|
21
|
"Ez a szegény lány annyira buta, hogy megkérdőjeleződik ő melyik fajhoz is tartozik.. Ember ennyire ostoba nem lehet.." Hát megírta ő, a butuska mopszhoz például:))))))
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|