Keresés

Részletes keresés

riki86 Creative Commons License 2003-10-25 15:34:03 23
Ja! De ez nagyon kivan a mopszokra:

"a mopsz ostoba, lomha, egykedvű"

"A spicce (13. ábra) és a kuvasz nagyon értelmesek és kitűnő házőrzők. A szelindek kevésbé értelmes, de kitűnő házőrzők és nagyon hűségesek. Az embert vakon követi nem törődik saját életével sem, mindent megtesz az embernek. A legértelmetlenebb mindközül a mopsz."

Aztán a fenti idézetből nem értek valamit az a pirossal kiemelt szó az mi?
Tudom én hülye vagyok, mert nem vagyok képes ilyen tanulmányt írni a kutyákról, de akkor sem értem... :-(((

A hozzászólás:
Babyboo Creative Commons License 2003-10-25 15:15:56 22
:)))

Jujj az nagyon tetszik, hogy a mopsz lomha :)) Riki? Lomha, mi? Alig tudja mozgatni azt a hatalmas löttyedt testét :)

Előzmény:
nextdoor Creative Commons License 2003-10-25 15:06:02 21
"Ez a szegény lány annyira buta, hogy megkérdőjeleződik ő melyik fajhoz is tartozik.. Ember ennyire ostoba nem lehet.." Hát megírta ő, a butuska mopszhoz például:))))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!