|
|
|
|
 |
Babyboo
2003-10-25 15:15:56
|
22
|
:)))
Jujj az nagyon tetszik, hogy a mopsz lomha :)) Riki? Lomha, mi? Alig tudja mozgatni azt a hatalmas löttyedt testét :) |
|
A hozzászólás:
 |
nextdoor
2003-10-25 15:06:02
|
21
|
"Ez a szegény lány annyira buta, hogy megkérdőjeleződik ő melyik fajhoz is tartozik.. Ember ennyire ostoba nem lehet.." Hát megírta ő, a butuska mopszhoz például:))))))
|
|
Előzmény:
 |
Babyboo
2003-10-25 14:53:02
|
20
|
Vizuális típus vagyok.. Látom magam előtt ahogy Merlin egy nagy bödönben keveri a farkasvért a kutyavérrel :) Aztán ahogy egy laborban áll a keverék hátán egy farkassal.. De a legjobb amikor egy puli egy nagy doronggal ver egy farkast :)
Ez a szegény lány annyira buta, hogy megkérdőjeleződik ő melyik fajhoz is tartozik.. Ember ennyire ostoba nem lehet.. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|