|
|
|
|
 |
csin
2003-10-25 21:01:31
|
27
|
| Csak vigyázz, erősen szelektál! Ami nem tetszik neki azt megeszi az én eszetlen korcsom!:o)) Tegnap a monitort is majdnem befalta ahogy olvasta az irománynak nevezett képződményt. A csirkeszívért bármire képes, de - milyen meglepő - a recsegős (száraz) kenyeret jobban kedveli. (Külön piritóst kell neki csinálni, mert nem száradnak a kenyerek olyan ütemben ahogy fogyasztja.:o)) ) |
|
 |
riki86
2003-10-25 13:43:12
|
17
|
"mert ő megtanult olvasni,"
Kamillánál ez még folyamatban van...Ő most tanul a lányom elsős olvasókönyvéből. :-DDD
|
|
A hozzászólás:
 |
nextdoor
2003-10-25 08:17:46
|
16
|
Tehetetlenségében sírt és röhögött az kuty, mert ő megtanult olvasni, a csajszi meg írni nem:))) Szerintem a marék csirkeszív remek inspiráció, hogy ma reggelre inkább ő gyorsan megtanuljon írna, úgyhpgy majd küldd már át hozzám légyszí, van itt néhány levél, amit be kéne pötyögni, Marcipánnak biztos nem lesz gond Tripla csirkeszív a honorárium4
Holnaptól pedig szeretném alkalmazni szerkesztőnek,ha elvállalni méltóztatna, a mi kutyáink csak a szépirodalmat csípik, Marcipán esetleg bevállalhatná a Kommunikációs Főiskola jegyetét:))) |
|
Előzmény:
 |
csin
2003-10-24 18:16:10
|
14
|
| Megmutattam Marcipánnak a topikot. Felváltva sírt és röhögött, majd meredeken megsértődött azon, hogy a keverék az korcs, meg hogy butább mint a fajtatiszta stb., mert ő ugyi koktél kutty. Nekem egy marék nyers csirkeszív kellett a kiengeszteléshez, most viszont izgulok, mert lehet hogy holnapra megvadul.:o)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|