|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
andrei1
2003-10-25 00:42:51
|
159
|
KerGe
Én úgy vélem, 50-esnél kisebb gyújtótávolsgúnál, már "nem igazi" a macro funkció. Nem véletlen, hogy a "hagyományos nagyok" 55-től felfelé (60,90,100) csinálják a macrot és az sem véletlen, hogy ennek a tipusnak igazából a 100-as körüli az ideális gytávolsága...Ami az objektívek optikai minőségét illeti, arról csak hallottam, hogy - ex ide, ex oda - nem csúcs kategória egyik sem. Nehéz is belátni, hogy egy 28-as vagy egy 24-es ekkora fényerővel nem kényszerül áldozatra...Én az 50-est választanám a helyedbe.
Üdvözlettel andrei |
|
Előzmény:
 |
KerGe
2003-10-21 12:50:32
|
153
|
Van valakinek tapasztalata az alábbi optikákról:
SIGMA AF 28/1,8EX DG Macro
SIGMA AF 24/1,8EX DG Macro
A CANON 50/1,8 II helyett gondoltam magamnak, mert fényerőben ugyanott van elvileg, és makróra is jó lenne.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|