|
|
|
|
 |
riki86
2003-10-24 18:04:24
|
13
|
Így mááá világos, már mindent értek!!! :-DDD
Na de a megvadul a nyerskajától, azért kicsit durva, merthogy minden kutya ostoba, buta, vérengző, stb, csak az uszkár a szuper, az még oké, így látja. Biztos jó sok kutyás ismerőse van! :o) De, amikor a keverékre azt írja, hogy korcs és a Rin-tin-tin mennyire szuper kutya, az azért már tényleg gáz egy gimis szájából!
A lányom nézi a Rex felügyelőt és elájul, hogy milyen ügyes okos, stb...akkor elmondom neki, hogy mi történik ott és akkor, amit mi nem látunk a filmben, na de egy gimis már nem tv-zik anyucival! :-DDD |
|
A hozzászólás:
 |
nextdoor
2003-10-24 17:51:42
|
12
|
Nem értetek Ti semmit:)) A kiscsaj uszkárfan, és azt tanulta, úgy lehet valamit vagy valakit a leginkább jónak, tökéletesnek feltüntetni, ha mindent és mindenki mást lefikázol...Ilyen f@sza a világ, hogy egyre többen azt hiszik, így mennek a dolgok
Demagóg szülők, demagóg tanárok -- és még közhírré is teszik ezt meg az ehhez hasonló baromságot
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|