Keresés

Részletes keresés

riki86 Creative Commons License 2003-10-24 17:11:27 8
Képzeld ez volt az első dolgom! Jól meg is sértődött! :-D
De egy kis darabka almás muffinnal már kiengeszteltem. :o)

És a mopszos topikba is beírtam. Hogy ők is tudják, hogy milyen selejt fajtát tartanak!!! :-D

A hozzászólás:
m a x Creative Commons License 2003-10-24 17:06:12 7
Mesélted már a kutyádnak, hogy ő egy buta, bamba vadállat?:-)) Vajon mit szólna hozzá?:-))
Előzmény:
riki86 Creative Commons License 2003-10-24 17:00:06 6
Remélem Iffy el fogja olvasni, neki is biztos tecceni fog!!! :-D
Ez felnő és "profi" kutyásként fogja gyártani a kölyköket, aztán hirdetni, azok meg mehetnek az idegroham topikba. :-D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!