|
|
|
|
 |
riki86
2003-10-24 17:11:27
|
8
|
Képzeld ez volt az első dolgom! Jól meg is sértődött! :-D
De egy kis darabka almás muffinnal már kiengeszteltem. :o)
És a mopszos topikba is beírtam. Hogy ők is tudják, hogy milyen selejt fajtát tartanak!!! :-D |
|
A hozzászólás:
 |
m a x
2003-10-24 17:06:12
|
7
|
| Mesélted már a kutyádnak, hogy ő egy buta, bamba vadállat?:-)) Vajon mit szólna hozzá?:-)) |
|
Előzmény:
 |
riki86
2003-10-24 17:00:06
|
6
|
Remélem Iffy el fogja olvasni, neki is biztos tecceni fog!!! :-D
Ez felnő és "profi" kutyásként fogja gyártani a kölyköket, aztán hirdetni, azok meg mehetnek az idegroham topikba. :-D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|