|
|
|
|
 |
riki86
2003-10-24 17:27:31
|
9
|
"Elképesztő dolgokat tudtak bebeszélni egymásnak a gyerekek."
A szörnyű az, hogy ha belegondolunk ezek már annyira nem is gyerekek.
A másik meg az, hogy a 8 éves lányom jót röhög az ilyen ostoba szövegeken.
Komolyan először azt hittem valami ócska poént olvasok, aztán láttam, hogy ezeket nem viccből írja.
Valahol már írtam, asszem pont a mopszos topikban, hogy ezért nem "barátkoztam" a lakótelepen kutyásokkal, mert mindegyik annyi okosságot bírt mondani, nekem meg nyílt ki a bicsek a zsebemben. Régebben még leálltam velük vitázni, de az ilyeneket meggyőzni lehetetlen.
A legjobb poén az volt, amikor jön a középkorú nő a kis keverék kutyájával (aki viszont baromi aranyos volt, nem hasonlított a gazdira), megkérdezte, milyen fajta ez? Mondtam neki, hogy mopsz. Erre elkezdi lökni a rizsát, hogy ezek a fajtájú kutyák....és tök hülyeségeket hordott össze. Hát ha nem ismeri a fajtát, akkor mit okít másokat azzal a fajtával kapcsolatban?! |
|
A hozzászólás:
 |
m a x
2003-10-24 16:57:31
|
5
|
Irtam. Nem tudtam szó nélkül hagyni:((
Vajon mikor jutunk el odaáig, hogy az oktatás kiterjed ilyen kérdésekre is?
Ez leginkább arra emlékeztet, mint a 70-es években a szexuális felvilágosítás volt. Benne volt a tantervben, felvilágosítás meg semmi. Elképesztő dolgokat tudtak bebeszélni egymásnak a gyerekek. Én hordtam be otthonról az orvos apám könyveit, hogy meggyőzzem őket arról, hogy butaságot beszélnek. |
|
Előzmény:
 |
m a x
2003-10-24 16:39:38
|
4
|
Irhatnál az igazgatónak is:-))
Ennyi hülyeséget összehordani, az nem kis teljesítmény:((
A legszomorúbb ebben az, hogy a Hunyadi a környék "Elit" gimnáziuma.
Most örülök annak, hogy én a vacak, régi, köznépi Steinmetzbe jártam:-)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|