|
|
|
|
 |
riki86
2003-10-24 17:00:06
|
6
|
Remélem Iffy el fogja olvasni, neki is biztos tecceni fog!!! :-D
Ez felnő és "profi" kutyásként fogja gyártani a kölyköket, aztán hirdetni, azok meg mehetnek az idegroham topikba. :-D |
|
A hozzászólás:
 |
Babyboo
2003-10-24 16:39:17
|
3
|
. A legtanulékonyabb és a legintelligensebb kutyák a legfajtisztábbak, ahol semmi egyéb vérvonal nincs bennük. Hiszen a korcs, keverék fajták egyáltalán, vagy nehezen taníthatók, nem tanulékonyak és nem megbízhatóak.
Most sírjak vagy nevessek? Micsoda jó, hogy legfajtatisztább kutyáim vannak!! Különben a buta fejüknek magyarázhatnám egész nap az okosságot :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|