|
|
|
|
 |
mos-oi
2003-10-24 18:05:51
|
46
|
| Kösz Ilusta,kedves vagy :-),de amint írtam, bemásolva.Nem én keresek kutyát,csak találtam egy lehetséges befogadót.Ha valakinek pl. Catnek van az Illatosról kimentett kutyája, akkor az általam bemásolt hirdetésre válaszolhat és egy kutyát gazdához juttathat.Ennyi. |
|
A hozzászólás:
 |
Ilusta
2003-10-23 21:50:28
|
45
|
Mos-oi!
Menj fel a www.allatmenhely.lap.hu-ra ott a legközelebbi menhelyen tuti van nektek való kuyta is valami adományért! |
|
Előzmény:
 |
mos-oi
2003-10-22 21:37:58
|
43
|
Következő kutyakeresés, bemásolva: pegasos1979@hotmail.com (03.10.22.)
Keresünk 6 éves bernink mellé 2-5 éves korig egy társat. Hasonló nagytestű, kedves, barátságos természetű kutyusra gondoltunk jelképes összegért, nem túl drágán.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|