Keresés

Részletes keresés

mos-oi Creative Commons License 2003-10-24 18:05:51 46
Kösz Ilusta,kedves vagy :-),de amint írtam, bemásolva.Nem én keresek kutyát,csak találtam egy lehetséges befogadót.Ha valakinek pl. Catnek van az Illatosról kimentett kutyája, akkor az általam bemásolt hirdetésre válaszolhat és egy kutyát gazdához juttathat.Ennyi.
A hozzászólás:
Ilusta Creative Commons License 2003-10-23 21:50:28 45
Mos-oi!
Menj fel a www.allatmenhely.lap.hu-ra ott a legközelebbi menhelyen tuti van nektek való kuyta is valami adományért!
Előzmény:
mos-oi Creative Commons License 2003-10-22 21:37:58 43
Következő kutyakeresés, bemásolva: pegasos1979@hotmail.com (03.10.22.)
Keresünk 6 éves bernink mellé 2-5 éves korig egy társat. Hasonló nagytestű, kedves, barátságos természetű kutyusra gondoltunk jelképes összegért, nem túl drágán.


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!