Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
k_sz315 Creative Commons License 2003-10-23 21:45:31 158
Mindössze annyit hallottam, hogy elég drága. Nem tudom itthon lehet-e kapni, de németországban ÁLLÍTÓLAG nem sokkal olcsóbb mint a Canon 100-400 IS USM, viszont drágább mint a Nikon 80-400 VR. Ha jól emlékszem ezt vmelyik Foto Videoban olvastam. (Talán a 120-300-as tesztjénél)

Bocs, ha rosszul emlékszem és hülyeséget írtam.

Előzmény:
300d Creative Commons License 2003-10-23 07:33:39 157
A Sigma a 2002-es photokinán bemutatott egy egy új objektívet: 80-400mm F4.5-5.6 EX OS APO. Stabilizátoros! Hallott valaki már róla?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!