Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
KerGe Creative Commons License 2003-10-22 22:09:33 156
Hát igen, fekete párducot nem fogok vele makrózni. :)
Igazából a fényereje csábít, mert ha veszek egy ugyanilyen fényerejű canont (50mm), az olyan mintha 80-as obim lenne az 1.6-os szorzó miatt, de ha megveszem a 28mm-es sigmát, akkor olyan mintha 45 mm obim lenne hagyományos gépen, ami csak közelebb van egy 50mm-es portrézáshoz való obihoz. És akkor még ott a plusz makró.
Igy próbáltam okoskodni, persze lehet hamar lehurrog valaki. :)
Előzmény:
gepet_vennek Creative Commons License 2003-10-22 09:51:28 155
Nem rövid az a fókusztávolság makróhoz? Jó pár témához nem fogsz tudni elég közel menni... vagy mégsincs igazam?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!