|
|
|
|
 |
zsiros
2003-10-28 10:35:22
|
47
|
A Fip-es cicákhoz: Nekem egik macskám fipben halt meg, a vérvétel kimuattta a +-t, és utána maintavétel ( mézsszerű folyadék) is bizonította, hogy a macskusz már nem gygyítható./ 5 nap alatt/ Nagyon levert volt, nem ivott, nem evett, nem mozgott..
ennek a fipes cicának a mamája ismét kölykezett, és az egyik kölyköt befogadtam. A tünetek nála is jelentkeztek, és az első állatorvos a vérvétel alapján, mely kimutatta a Fip +-t, el akarta altatni. a macska azonban jobban lett az elaltatás előtti éjszakán, és egy másik állatorvos másnap azt mondta, hogy a vérvétellel kimutatható fip+ nem teljes bizonyosság!a cica a mai napig jól van, és nagyon rossz:-)))Doktor tel:3622643 |
|
A hozzászólás:
 |
Miya
2003-10-22 13:35:47
|
40
|
| Bettineni! ma visszük a befogadott fip-pozitív kis makkánkat az általad ajánlott homeopátiás doktornénihez. Tudnál nekem infót adni, mégis milyen drága? csak nagyságrendileg...(az eddig gyógykezelések miatt már szinte teljesen kimerült a családi kincstár, de ezt mindenképp meg akarjuk próbálni). Arról tudsz valamit, hogy FIP-es cicust kezelt-e már, és életben maradt-e? (mailben is elküldöm ezt a hozzászólást, hátha azt előbb megnézed):-) köszi előre is! |
|
Előzmény:
 |
Bettineni
2003-10-11 15:42:27
|
22
|
A keleti pályaudvar mögött Sana Vet rendelő, iszonyú aranyos, állatbarát dokinéni, (drága) de homeopátiás!
Garay u. 21, fsz.1.
interneten is fentvan |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|