|
|
|
|
 |
papugaja
2003-10-21 16:35:53
|
197
|
| http://www.photo.net/photodb/photo?photo_id=1123210 |
|
A hozzászólás:
 |
stetike
2003-10-21 15:53:28
|
196
|
Koszi a tanacsokat. Az obit bekapcsolt gepnel gond nelkul le lehet cserelni, ezt mar en is jatszottam. Meg ezt is el tudom kepzelni, hogy a canon gondolt erre, es az obi leoldo gomb valahogy az elektronikat is kikapcsolja. De, persze nem beugrasztott blendevel. Ez jol hangzik, de azert nem probalom ki.
Megneztem a novoflex oldalt, van ara a cuccnak (kb. 70000), kerdes, hogy mennyibe faj egy javasolt M42 kombinacio ugy, hogy meg egy obit is kell vennem (nem is akarmilyet :) Arra is gondoltam, hogy meg az elektronikat is at lehet vinni ha egy kicsit megbarkacsolom az adaptereket. Kep alapjan a novoflex cucc is ilyen, csak dizajnosabb. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|