|
|
|
|
 |
Classic Girl
2003-10-22 18:22:32
|
133
|
| iratkozz fel a dandy webpagen a levelezesre, es kerdezd meg van-e valakinek elado jegye. mit ott szereztuk az exclusive koncertre a jegyet, ahol csak 20 ember volt. |
|
 |
Törölt nick
2003-10-21 16:07:21
|
129
|
| atyavilág! hát ezt faszán elbasztad! grata! |
|
A hozzászólás:
 |
Matyika_
2003-10-21 15:51:39
|
128
|
biztos hogy nem
mire elintéztem itthon, hogy tudjak menni, nem maradt jegy, úgyhogy egy kibaszott dühös loser vagyok, éppen, ha valaki meg akar halni, jelentkezzen, elintézzük |
|
Előzmény:
 |
Classic Girl
2003-10-20 19:56:44
|
127
|
| akkor biztos hogy mesz? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|