Keresés

Részletes keresés

Classic Girl Creative Commons License 2003-10-22 18:22:32 133
iratkozz fel a dandy webpagen a levelezesre, es kerdezd meg van-e valakinek elado jegye. mit ott szereztuk az exclusive koncertre a jegyet, ahol csak 20 ember volt.
Törölt nick Creative Commons License 2003-10-21 16:07:21 129
atyavilág! hát ezt faszán elbasztad! grata!
A hozzászólás:
Matyika_ Creative Commons License 2003-10-21 15:51:39 128
biztos hogy nem

mire elintéztem itthon, hogy tudjak menni, nem maradt jegy, úgyhogy egy kibaszott dühös loser vagyok, éppen, ha valaki meg akar halni, jelentkezzen, elintézzük

Előzmény:
Classic Girl Creative Commons License 2003-10-20 19:56:44 127
akkor biztos hogy mesz?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!