Keresés

Részletes keresés

fehérke10 Creative Commons License 2003-10-22 17:34:23 41
A pulcsikutyát Békásról már örökbe adtuk !Azért kösz a felhívást.
A hozzászólás:
Állatbarát Creative Commons License 2003-10-21 08:59:58 39
Szia, Békásmegyeren van fekete kan puli, 3 éves. Nézd meg a zöldmagazin.com-on a pesti oldalakat, ha még aktuális!
Előzmény:
mos-oi Creative Commons License 2003-10-18 18:01:13 36
Sziasztok! Nincs az Illatoson puli? Ezt a hirdetést találtam:
Keresek fiú pulit maximum öt éves korig, lehetőleg fajtatiszta legyen, de nem kell törzskönyv, gyerekek és állatok mellé ajándékba. Pest megye előnyben.06-30-910-59-65

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!