|
|
|
|
 |
fehérke10
2003-10-22 17:34:23
|
41
|
A pulcsikutyát Békásról már örökbe adtuk !Azért kösz a felhívást.
|
|
A hozzászólás:
 |
Állatbarát
2003-10-21 08:59:58
|
39
|
| Szia, Békásmegyeren van fekete kan puli, 3 éves. Nézd meg a zöldmagazin.com-on a pesti oldalakat, ha még aktuális! |
|
Előzmény:
 |
mos-oi
2003-10-18 18:01:13
|
36
|
Sziasztok! Nincs az Illatoson puli? Ezt a hirdetést találtam:
Keresek fiú pulit maximum öt éves korig, lehetőleg fajtatiszta legyen, de nem kell törzskönyv, gyerekek és állatok mellé ajándékba. Pest megye előnyben.06-30-910-59-65 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|