|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
gepet_vennek
2003-10-21 08:48:11
|
152
|
Ha éppen működik akkor a photodo-n utána tudsz nézni. Ott elég sok obi teszt vana, amik nem felhasználói tesztek.
Ha felhasználói véleményekre vágysz inkább, akkor a photo.net címet javasolom. Húzz meg magadnak egy határt, ha az alatti hozzászólás van, ne vedd figyelembe őket, vannak elég szélsőséges vélemények. |
|
Előzmény:
 |
k_sz315
2003-10-20 21:48:30
|
151
|
Sziasztok!
Érdekelne, hogy valakinek van e kondrét tapasztalata az alábbi objektívekkel:
-Sigma 24-135 2,8-4,5
-Sigma 24-70 2,8 EX ASP DG DF
-Sigma 28-70 2,8 EX ASP (DF)
-Tokina 28-70 2,8 ATX PRO SV
-Tamron 28-75 2,8 SP XR Di DL ASP IF Macro
Külföldi oldal ahol utánna tudok nézni?
Esetleg hasonló árban tudtok-e jobbat ajánlani.
Előre is köszi.
(UI.:Foto Mozaikot és Foto Videot olvastam) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|