Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
nettomazsola Creative Commons License 2003-10-20 23:10:27 139
perszehogy nem te! hanem én ...
Előzmény:
Tibbe Creative Commons License 2003-10-20 22:57:36 138
Ezt nem én írtam!

bár én téged nem csak itt olvaslak..zsoltuval egyetemben..:-) de ő nem csíp engem!
ha egyáltalán még emlékszik rám, a ""kutyája"" beszerzése idején ""beszélgettünk"".

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!