Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
csupaszabo Creative Commons License 2003-10-20 20:42:51 131
Ez nem állatorvos, hanem sintér! Fel kellene függeszteni a hivátásának gyakorlásának a jogát, vagy hogy a francba mondják.
Előzmény:
Furfang Creative Commons License 2003-10-20 17:24:59 129
Na és mi van akkor, ha az állatorvos már kapásból látja a röntgenen, hogy diszpláziás a kutya, és lebeszéli a gazdát a röntgen beküldéséről. Akkor az FDB-nél nem lesz nyoma, hogy vizsgálták a kutyát, a gazda meg egyszerűen azt mondja, hogy nem szűrette meg.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!