|
|
|
|
 |
Gond
2003-11-17 22:43:26
|
64
|
A hasonló hírdetéseket is "szelektálni kell". Egy történet: Talált német vizsla kutyát vitt el egy jólöltözött úr, hogy Szigetszentmiklósra a mamájának kellene. Kb. 2 órát beszélgetett a megtaláló VII.ker-i lakásán. Megbíztak benne, odaadták a kutyát. Másnap, a IV.ker-i temetőnél lévő padhoz kötve ugyanezt a kutyát találták meg szerencsére olyanok, akik felismerték. A kutya azóta más gazdánál tényleg jól van.
A jól öltözött fiatalember, síma modorával azóta is több helyen próbálkozott, de most már cica is kell neki, természetesen a mamájának aki mindíg más helyen lakik....
Remélem tanulságosnak találjátok, bár nem mese!
Sokkal nagyobb felelőséggel kell kihelyezni a kutyákat, mint amit itt is olvasni lehet. Nem elég a jóakarat, mert néha azzal árthatunk a legtöbbet. Csak leinformált jelentkezőnek adjatok oda kutyát! |
|
 |
Anna )
2003-10-29 22:12:13
|
50
|
Szia mos-oi!Nem tudom már láttad-e,de a veszprémi állatvádők honlapján van egy fekete talán kan puli kutyus!S.O.S. örökbefogadásra vár!
Az allatvedok.mindworks.hu/sos.php honlapon van fotó is!
Bocsi,ha már vki beírta,csak nem vettem észre! |
|
 |
Állatbarát
2003-10-21 08:59:58
|
39
|
| Szia, Békásmegyeren van fekete kan puli, 3 éves. Nézd meg a zöldmagazin.com-on a pesti oldalakat, ha még aktuális! |
|
A hozzászólás:
 |
mos-oi
2003-10-18 18:01:13
|
36
|
Sziasztok! Nincs az Illatoson puli? Ezt a hirdetést találtam:
Keresek fiú pulit maximum öt éves korig, lehetőleg fajtatiszta legyen, de nem kell törzskönyv, gyerekek és állatok mellé ajándékba. Pest megye előnyben.06-30-910-59-65 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|