Keresés

Részletes keresés

beniona Creative Commons License 2003-10-17 21:09:30 34
Nem én hoztam ki, csak próbáltam a közvetítésben segíteni. Egy párnál töltötte az utolsó napjait szegény, mindent megtettek érte, de sajnos nem sikerült. Nagyon szomorú vagyok.
A hozzászólás:
burvinyek Creative Commons License 2003-10-17 19:57:03 31
Beniona: köszönjük, hogy az utolsó napjait nem a hideg kövön töltötte, rácsok között, hanem veletek, szeretetben...ez nagyon nagy dolog ám.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!