Keresés

Részletes keresés

Tapcsi Creative Commons License 2003-10-17 18:47:57 30
Max! Amikor idekattintottan és megláttam a gyertyát nagyon rossz érzés fogott el. Rögtön tudtam valami szomoru történt. De vajon kivel? Aztán lejjebb megláttam a hirt.
Nagyon sajnálom.
A hozzászólás:
m a x Creative Commons License 2003-10-17 18:12:58 29
Előzmény:
beniona Creative Commons License 2003-10-17 17:32:47 26
Szonja ma délelőtt meghalt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!