|
|
|
|
 |
KM
2003-10-17 10:39:45
|
146
|
Viktor,
ez mind rendben van, csak a pára bentről ön, nem kivülről |
|
A hozzászólás:
 |
viktor a takarító
2003-10-17 10:20:22
|
145
|
| Ha jól vettem ki a szövegből, a reluxa a hőszigetelő üveg elé kerülne és egy külön edzett-üvegtábla védené. itt gondolkodtam el azon, hogy a hőszig üveg felülete(azaz a reluxa környéke is) melegebb a külső levegőnél miközben a reluxát védő üvegtábla hideg, ergo a pára lecsapódhat rá. |
|
Előzmény:
 |
KM
2003-10-17 07:26:15
|
144
|
viktor kérdezte :
"SZvsz reluxa helyett akkor válassz beépített tokos redőnyt. nem fog a két réteg között párásodni télen?? "
Viktor, hogyan is párásodna, hiszen a pára nem tud átmenni az üvegen, ráadásul itt hőszigetelő üvegről van szó, nem sima egyrétegüről. a külső hőszigetelt redőny valóban jó megoldás, de csak akkor, ha a besötétités nem okoz gondot (pl. télen éjszaka). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|