Keresés

Részletes keresés

KM Creative Commons License 2003-10-17 10:39:45 146
Viktor,
ez mind rendben van, csak a pára bentről ön, nem kivülről
A hozzászólás:
viktor a takarító Creative Commons License 2003-10-17 10:20:22 145
Ha jól vettem ki a szövegből, a reluxa a hőszigetelő üveg elé kerülne és egy külön edzett-üvegtábla védené. itt gondolkodtam el azon, hogy a hőszig üveg felülete(azaz a reluxa környéke is) melegebb a külső levegőnél miközben a reluxát védő üvegtábla hideg, ergo a pára lecsapódhat rá.
Előzmény:
KM Creative Commons License 2003-10-17 07:26:15 144
viktor kérdezte :
"SZvsz reluxa helyett akkor válassz beépített tokos redőnyt. nem fog a két réteg között párásodni télen?? "

Viktor, hogyan is párásodna, hiszen a pára nem tud átmenni az üvegen, ráadásul itt hőszigetelő üvegről van szó, nem sima egyrétegüről. a külső hőszigetelt redőny valóban jó megoldás, de csak akkor, ha a besötétités nem okoz gondot (pl. télen éjszaka).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!