|
|
|
|
 |
RepElek
2003-10-15 21:25:45
|
39
|
Ha jól emlékszem egy nagy moralista, Simicska Lajos, mondta, hogy mindenkinek állampolgári jogi hülyének lenni.
A Kaya cégek is jól le volta papírozva. :) |
|
 |
mibi
2003-10-15 21:11:10
|
38
|
Hirem van szamodra! Ha jol papiroztak le, es nem bizonyithato a torvenysertes, akkor nem torvenytelen. Ettol jogallam a jogallam. Nem kene annyi Repassy meg Rogan fele mubalhet nezned es talan megertened, hogy a torvenyesseg kerdese nem politikai kerdes.
Egyebkent meg valakinek meg kellene mar kerdeznie Boross Petert, hogy mi a velemenye az ugyrol. Vegso soron ok adtak el az udulot! |
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2003-10-15 20:59:14
|
37
|
Kovetett el torvenysertest?
Attól hogy lepapírozzák a dolgokat, attól az még törvénytelen.
|
|
Előzmény:
 |
mibi
2003-10-15 20:54:20
|
36
|
Miert kene barmit is visszaadnia? Kovetett el torvenysertest?
Egyebkent ezert van herotom ettol az orszagtol. Itt mindenki gazdag szeretni lenni, de addig is mindneki gyuloli a gazdagokat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|