Keresés

Részletes keresés

RepElek Creative Commons License 2003-10-15 21:25:45 39
Ha jól emlékszem egy nagy moralista, Simicska Lajos, mondta, hogy mindenkinek állampolgári jogi hülyének lenni.
A Kaya cégek is jól le volta papírozva. :)
mibi Creative Commons License 2003-10-15 21:11:10 38
Hirem van szamodra! Ha jol papiroztak le, es nem bizonyithato a torvenysertes, akkor nem torvenytelen. Ettol jogallam a jogallam. Nem kene annyi Repassy meg Rogan fele mubalhet nezned es talan megertened, hogy a torvenyesseg kerdese nem politikai kerdes.

Egyebkent meg valakinek meg kellene mar kerdeznie Boross Petert, hogy mi a velemenye az ugyrol. Vegso soron ok adtak el az udulot!

A hozzászólás:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2003-10-15 20:59:14 37
Kovetett el torvenysertest?
Attól hogy lepapírozzák a dolgokat, attól az még törvénytelen.
Előzmény:
mibi Creative Commons License 2003-10-15 20:54:20 36
Miert kene barmit is visszaadnia? Kovetett el torvenysertest?

Egyebkent ezert van herotom ettol az orszagtol. Itt mindenki gazdag szeretni lenni, de addig is mindneki gyuloli a gazdagokat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!