|
|
|
|
 |
PROWL
2003-10-15 20:47:38
|
33
|
| és akkor én azt gondolom, hogy még rendkívül finom úriember voltál, hogy csak egyetlen példát hoztál fel eme tűnődéseid közül. |
|
A hozzászólás:
 |
RepElek
2003-10-15 20:43:47
|
32
|
| Elgondolkodtam azon, hogy Schmidt Mária férje hogy is verekedte fel magát a milliárdosok közé. Az is igen érdekes eset lehet. Bérből, fizetésből? |
|
Előzmény:
 |
PROWL
2003-10-15 20:41:16
|
31
|
Ha lopott, lopott. Ha csalt, csalt. Egyik sem dicséretes, de igen megszólni való.
Viszont:
Csakis a jobbos adekvát síbolások UTÁN !
Addig meg ne mozdulj Gyurcsány! Mert ha +teszed, nem a javadra írják, hanem csak még nagyobbat szidnak rajtad és pártodon, még több újjal mutogatnak rád, ők pedig megmaradnak téveszméikben (hogy t.i. ők szentek és tiszták). Téged pedig és pártodat csak még jobban támadni fognak, ez kérem halálos háború, végletes, szélsőséges és irgalmatlan.
Mondom: Ha csaltál, csaltál. Ha loptál, loptál. Nem dicséretes, de igen megszólni való.
De csak a jobbos adekvát síbolások UTÁN !
...és: álld a sarat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|