|
|
|
|
 |
SpecialOne
2003-10-19 21:01:39
|
331
|
| Lassan ráadásul tényleg itt a köd meg a fagy. Jó lenne, ha belehúznának a kivitelezők, mert ha megint olyan hosszú telünk lesz, mint tavaly, akkor mindegyikőnk, akinek folyamatban van a lakása, nyugodtan rászámolhat úgy kb. +2 hónapot. :-( Sajna. |
|
A hozzászólás:
 |
cskbaba
2003-10-15 15:00:03
|
330
|
Teljesen igazad van :-)
Valószínüleg Freud-i elírás volt...
Remélem a mi építettőnknél nem válik köddé. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-10-15 14:45:35
|
329
|
Ködbér :-)
A mi építtetőnknél tényleg inkább köd, mint köt...
Bocs, nem akartam csúfolódni, vicces ez az elírás. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|