Keresés

Részletes keresés

SpecialOne Creative Commons License 2003-10-19 21:01:39 331
Lassan ráadásul tényleg itt a köd meg a fagy. Jó lenne, ha belehúznának a kivitelezők, mert ha megint olyan hosszú telünk lesz, mint tavaly, akkor mindegyikőnk, akinek folyamatban van a lakása, nyugodtan rászámolhat úgy kb. +2 hónapot. :-( Sajna.
A hozzászólás:
cskbaba Creative Commons License 2003-10-15 15:00:03 330
Teljesen igazad van :-)
Valószínüleg Freud-i elírás volt...

Remélem a mi építettőnknél nem válik köddé.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-10-15 14:45:35 329
dbér :-)

A mi építtetőnknél tényleg inkább köd, mint köt...

Bocs, nem akartam csúfolódni, vicces ez az elírás.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!