|
|
|
|
 |
cskbaba
2003-10-15 15:00:03
|
330
|
Teljesen igazad van :-)
Valószínüleg Freud-i elírás volt...
Remélem a mi építettőnknél nem válik köddé. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-10-15 14:45:35
|
329
|
Ködbér :-)
A mi építtetőnknél tényleg inkább köd, mint köt...
Bocs, nem akartam csúfolódni, vicces ez az elírás. |
|
Előzmény:
 |
cskbaba
2003-10-13 15:52:29
|
328
|
OTP Bank. Náluk létezik ilyen díj...
Az építettő a szerződésbe szept.30-at írt, ehhez azért még odabiggyesztette, hogy 2 hónapot csúszhat anélkül, hogy ködbért fizetne. A hitelösszegből viszont még ezidáig semmit nem utalt át a bank az építettőnek. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|