Keresés

Részletes keresés

cskbaba Creative Commons License 2003-10-15 15:00:03 330
Teljesen igazad van :-)
Valószínüleg Freud-i elírás volt...

Remélem a mi építettőnknél nem válik köddé.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-10-15 14:45:35 329
dbér :-)

A mi építtetőnknél tényleg inkább köd, mint köt...

Bocs, nem akartam csúfolódni, vicces ez az elírás.

Előzmény:
cskbaba Creative Commons License 2003-10-13 15:52:29 328
OTP Bank. Náluk létezik ilyen díj...
Az építettő a szerződésbe szept.30-at írt, ehhez azért még odabiggyesztette, hogy 2 hónapot csúszhat anélkül, hogy ködbért fizetne. A hitelösszegből viszont még ezidáig semmit nem utalt át a bank az építettőnek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!