Keresés

Részletes keresés

elemes Creative Commons License 2003-10-15 20:35:23 30
Visszavitte már valaki azt a holmit, amit a gyárból hazavitt? /szögek, laposvasak stb./

nyilvan nem.
de miniszteri szekre is kevesen palyaztak az uzemi szarkak kozul...

A hozzászólás:
stranger123 Creative Commons License 2003-10-15 08:54:31 26
Visszavitte már valaki azt a holmit, amit a gyárból hazavitt? /szögek, laposvasak stb./

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!