Keresés

Részletes keresés

viktor a takarító Creative Commons License 2003-10-15 09:03:56 138
Hali!
Kérdés:
Low-e üveg?
Minek rá kívülről egy edzett üveglap? hangszigetelés vagy biztonság? ha ez a cél, akkor szvsz nézz el a www.szilank.hu oldalra, ahol érdekes dolgokat lehet olvasni a különböző üvegtípusokról.
A hozzászólás:
JTD24 Creative Commons License 2003-10-14 23:59:16 137
Helló Mindenki,

Egy bizonyos elképzelés szerint gyárttatok éppen faablakot épülő házikómhoz, és az elképzelés hátrányaira szeretnék rákérdezni a tisztelt topic-olvasóktól.

Az ablak felépítése belülről 4-16-4 gázzal töltött thermo-üveg + 16 mm-es reluxa az ablakba integrálva + 4mm-es edzett üveg. A külső üveglap tisztítás céljából kerettel együtt leszerelhető.

Azért kérdezem, mert a gyártás korai fázisában tart a kedves mester, és az esetleges hibákat most lehetne könnyen kiküszöbölni.

Köszönettel : JTD24

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!