|
|
|
|
 |
viktor a takarító
2003-10-15 09:03:56
|
138
|
Hali!
Kérdés:
Low-e üveg?
Minek rá kívülről egy edzett üveglap? hangszigetelés vagy biztonság? ha ez a cél, akkor szvsz nézz el a www.szilank.hu oldalra, ahol érdekes dolgokat lehet olvasni a különböző üvegtípusokról. |
|
A hozzászólás:
 |
JTD24
2003-10-14 23:59:16
|
137
|
Helló Mindenki,
Egy bizonyos elképzelés szerint gyárttatok éppen faablakot épülő házikómhoz, és az elképzelés hátrányaira szeretnék rákérdezni a tisztelt topic-olvasóktól.
Az ablak felépítése belülről 4-16-4 gázzal töltött thermo-üveg + 16 mm-es reluxa az ablakba integrálva + 4mm-es edzett üveg. A külső üveglap tisztítás céljából kerettel együtt leszerelhető.
Azért kérdezem, mert a gyártás korai fázisában tart a kedves mester, és az esetleges hibákat most lehetne könnyen kiküszöbölni.
Köszönettel : JTD24
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|